Kontakt

Telefonnummer:
(+47) 92 32 96 56

Mailadresse:
mail@festivalkontoret 

Besøksadresse:
Filmens hus, Dronningens gate 16, Oslo, 4. etasje

Faktura- og postadresse:
Stiftelsen Festivalkontoret
Dronningens gate 16
0152 Oslo
Norway

Merk faktura "Arabiske filmdager"

Organisasjonsnr: 876 705 192 MVA

STAB 

 _MG_9886 copy

Ingrid Sølverud
Daglig leder
Mail: ingrids@festivalkontoret.no 
Tlf: +47  478 94 091

       Johanne

Johanne Svendsen Rognlien 
Programsjef
Mail: johanner@festivalkontoret.no
Tlf: + 47 92 69 69 35

 Idag

Ida Gulbrandsen
Produsent
Mail: idag@festivalkontoret.no 
Tlf: +47 90 52 77 02

 

 

Ingvild Vaale Arnesen
Marked- og kommunikasjonssjef
Mail: ingvilda@festivalkontoret.no 
Tlf: (+47) 951 87 919

 

Mads

Mads Wølner Voss
Program- og printkoordinator
Mail: mads@festivalkontoret.no
Tlf: +47 95 03 77 29

 

Kristian Takvam Kindt
Programmerer
Mail: kristian@festivalkontoret.no
Tlf: + 47 95 10 92 46 

 

Gjermund Granlund
Programmerer
Mail: gjermund@festivalkontoret.no 
Tlf: +47 93 00 81 04